Crpce.sk | Vrátenie tovaru

Ako vrátiť tovar?

1. krok

Tovar, ktorý sa rozhodnete vrátiť, zabaľte dôkladne do krabice, najlepšie však do pôvodného balenia. Použite všetky ochranné prvky z pôvodného balenia, aby sa produkt cestou nepoškodil. Myslite na to, že produkt musí byť vrátený v pôvodnom stave.

 

2. krok

Vyplňte prosím Odstúpenie od zmluvy a priložte ho spolu s kópiou pôvodnej faktúry do zásielky. Nezabudnite prosím uviesť aj číslo účtu, na ktorý vám pošleme peniaze za vrátený tovar. Vďaka kompletne vyplnenému formuláru nám pomôžete vrátenú objednávku rýchlejšie spracovať.

ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

 

3. krok

Keď produkt spolu s formulárom zabalíte, pošlite zásielku najneskôr do 14 dní od jej prevzatia na adresu:

Crpce.sk

Vrátenie tovaru e-shop

Ing. Peter Gendiar

Podhradská 168/40

97242 Lehota pod Vtáčnikom

Slovenská republika

UPOZORNENIE:

Odložte si potvrdenie o odoslaní zásielky, pokým zásielku neprijmeme. Nenesieme zodpovednosť za produkty, ktoré sa poškodia alebo stratia počas doručenia. Vrátený tovar prosím neodosielajte na dobierku, takáto zásielka sa bude musieť vrátiť späť na Vašu adresu.

 

4. krok

Pár dní počkajte. Vrátené objednávky spracujeme, hneď ako to bude možné. Obvykle to trvá 2 – 4 pracovné dni.

 

5. krok

Keď vašu vrátenú zásielku skontrolujeme a spracujeme, dáme vám vedieť. Peniaze vám vrátime na váš účet. Vo väčšine prípadov prevod peňazí na váš účet trvá obvykle 2 – 5 pracovných dní. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať e-mailom na info@crpce.sk.